KARIERAPOZNAŃ

AUTOMATYK – PROGRAMISTA

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania
przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Automatyk – Programista do naszego biura w Poznaniu.

21 września 2021

ZADANIA

  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC,
  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),
  • Parametryzacja urządzeń systemów automatyki takich jak np: falowniki, skanery kodów kreskowych,
  • Tworzenie opisów funkcjonalnych dla oprogramowania sterującego maszynami oraz liniami produkcyjnymi,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów,
  • Uruchamianie oraz optymalizacja systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych (głównie za granicą),
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności, wdrażanych systemów dla działów utrzymania ruchu w automatyzowanych zakładach produkcyjnych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika lub podobne),
  • Doświadczenie min. 1 rok,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7 i/lub Allen Bradley Contrologix,
  • Umiejętność tworzenia aplikacji wizualizacji procesów HMI/SCADA,
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji elektrycznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dobra organizacja pracy.

MILE WIDZIANE

  • Znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY

  • Pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Szkolenia przygotowawcze do samodzielnego wykonywania zadań oraz przydzielanie zadań o poziomie
    trudności adekwatnym do posiadanego doświadczenia,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (udział w międzynarodowych projektach, szkolenia),
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.