KARIERAKALISZ

MŁODSZY AUTOMATYK – PROGRAMISTA

Szukasz pierwszej pracy?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy jako Programista PLC w Stevia Automation?

Jesteś w dobrym miejscu!

Poniżej przeczytasz zakres obowiązków, wymagań oraz to, co możemy Ci zaoferować. Jeśli po przeczytaniu stwierdzisz, że tak chciałbyś pracować wyślij nam swoje CV na poniższego maila, a my w przeciągu kilku dni się do Ciebie odezwiemy.

Zakres obowiązków

Czego możesz się spodziewać obejmując stanowisko początkującego programisty?

  • Tworzenia oprogramowania sterowników PLC,
  • Tworzenia systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),
  • Parametryzacji urządzeń systemów automatyki,
  • Tworzenia opisów funkcjonalnych dla oprogramowania sterującego maszynami oraz liniami produkcyjnymi,
  • Przygotowywania dokumentacji technicznej do realizowanych projektów,
  • Uruchamiania oraz optymalizacji systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych (głównie za granicą),

Co praca u nas oznacza dla Ciebie w praktyce?

  • Pracę z otwartym zespołem, który pomoże Ci się wdrożyć w firmie oraz udzieli Ci wsparcia,
  • Nauczysz się praktyki i zdobędziesz rzetelne doświadczenie,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Kaliszu na sprzęcie wysokiej jakości,
  • Maksymalnie do 50% czasu pracy w skali roku na wyjazdach i uruchomieniach,
  • Możliwość planowania czasu z rodziną i przyjaciółmi, ponieważ wyjazd na uruchomienie zawsze ustalany jest z dużym wyprzedzeniem, a w trakcie dłuższych wyjazdów masz możliwość powrotu do bliskich Ci osób na weekendy,
  • Realizację ciekawych projektów dla światowych gigantów, takich jak Amazon czy Huhtamaki,
  • Wyjazd na uruchomienia w ciekawe miejsca głównie na terenie Europy, którego koszty i organizację pokrywa firma,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad dziesięcioletnim stażem, gdzie całość pensji oraz wszystkie premie są przelewane na konto w pełni opodatkowane oraz ozusowane (dawanie pod stołem to nie u nas 😉).

Nasze wymagania

Jeśli…

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub podobne) lub jesteś na ostatnim lub przedostatnim semestrze studiów (co najmniej inżynierskich),
  • potrafisz programować sterowniki PLC Siemens S7 ilub inne,
  • posiadasz umiejętność tworzenia aplikacji wizualizacji procesów HMI/SCADA,
  • jesteś ambitny i masz chęć do nauki i rozwoju,
  • bliskie Ci są nasze wartości.

A oprócz tego…

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim,
  • jesteś gotów do częstych, zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę,

…wyślij do nas swoje CV, bardzo możliwe, że to Ty jesteś osobą, której szukamy. 😀

PS. Dodatkowym atutem będzie, jeśli znasz język niemiecki oraz jeśli potrafisz czytać i analizować dokumentację elektryczną.

To oferujemy

  • udział w nowatorskich projektach dla klientów z całego świata (poznaj szczegóły realizacji),
  • pracę, która pozwoli Ci się rozwinąć, ale też odwiedzić ciekawe miejsca w Europie i na świecie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • wpływ na wybór miejsca noclegowego w trakcie uruchomień,
  • udział w nowatorskich projektach dla klientów z całego świata,
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy,
  • ozusowane i opodatkowane premie uznaniowe za dobrze wykonaną pracę,
  • pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnym biurze,
  • możliwość rozwoju wśród doświadczonego i otwartego zespołu,
  • niezbędne oprogramowanie i narzędzia do wykonywania pracy,
  • parking dla pracowników.

Brzmi dobrze?

Nie czekaj, wyślij nam swoje CV na poniższego maila!

rekrutacja@stevia-automation.pl

PS. Nie zapomnij o umieszczeniu w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych 😉

Opis firmy

Jako firma specjalizujemy się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Jesteśmy firmą, w której łączymy dobrą atmosferę w zespole wraz z realizacją projektów na najwyższym poziomie. Tak jak w programowaniu ważny jest dla nas każdy detal, tak wewnątrz firmy ważny jest dla nas każdy pracownik. Od ponad 10 lat razem tworzymy i powiększamy zespół dzięki, któremu osiągamy jako firma coraz lepsze wyniki i istotne miejsce w branży automatyki przemysłowej.

U podwalin naszego biznesu znajduje się relacja i zaufanie. Na początku dotyczyła ona dwójki wspólników, którzy zdecydowali się na wspólne działanie w branży automatyki przemysłowej.
Z czasem przeniosła się także na relacje z pracownikami i klientami.

Wykorzystaj swoje umiejętności i razem z nami pomóż innym firmom się rozwijać. Bardzo możliwe, że to właśnie na Ciebie czekamy.

Zajrzyj tutaj po więcej informacji dotyczących atmosfery w Stevii

Nadal zastanawiasz się czy praca w Stevia Automation jest dla Ciebie? A może masz jakieś pytania wykraczające poza opis z ogłoszenia?

Zapytaj się osoby, która pracuje w naszej firmie, a ona odpowie Ci na wszelkie pytania i objaśni niejasne kwestie:

tel. +48 518 675 492