KARIERAKALISZ

AUTOMATYK-PROGRAMISTA PLC

Firma Stevia Automation poszukuje kandydata na stanowisko Automatyk-Programista PLC, z doświadczeniem zawodowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem rekrutacyjnym oraz do składania aplikacji poprzez portal lub nasz adres e mail.

Zakres obowiązków

  • Tworzenia oprogramowania sterowników PLC,
  • Tworzenia systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),
  • Parametryzacji urządzeń systemów automatyki,
  • Tworzenia opisów funkcjonalnych dla oprogramowania sterującego maszynami oraz liniami produkcyjnymi,
  • Przygotowywania dokumentacji technicznej do realizowanych projektów,
  • Uruchamiania oraz optymalizacji systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych (głównie za granicą),

Oferujemy

  • Realizację ciekawych projektów dla światowych gigantów, takich jak Amazon,
  • Pracę w zgranym zespole, który pomoże Ci się wdrożyć w naszej firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze,
  • Maksymalnie do 50% czasu pracy w skali roku na wyjazdach i uruchomieniach, które zawsze ustalane są z dużym wyprzedzeniem, a w trakcie dłuższych wyjazdów masz możliwość powrotu na weekendy,
  • Realizacje projektów głównie na terenie Europy,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad dziesięcioletnim stażem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub podobne),
  • co najmniej roczne doświadczenie jako programista PLC (warunek konieczny),
  • umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7 i\lub innych,
  • umiejętność tworzenia aplikacji wizualizacji procesów HMI/SCADA,
  • czytanie i analiza dokumentacji elektrycznej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka niemieckiego oraz branży intralogistyki będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowo zapewniamy

  • udział w nowatorskich projektach dla klientów z całego świata (poznaj szczegóły realizacji),
  • dużą niezależność w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i posiadanego doświadczenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • wpływ na wybór miejsca noclegowego w trakcie uruchomień,
  • pełne pokrycie kosztów w trakcie wyjazdów (diety pracownicze),
  • wyjazdy na uruchomienia zgodne z wcześniej ustalonym harmonogramem (nie przekraczają 50% czasu pracy w skali roku),
  • premie uznaniowe za dobrze wykonaną pracę,
  • jasno określone warunki współpracy,
  • niezbędne oprogramowanie i wysokiej jakości narzędzia do pracy,
  • parking dla pracowników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

TO OFERUJEMY

Nie czekaj, wyślij nam swoje CV na poniższego maila!

rekrutacja@stevia-automation.pl

PS. Nie zapomnij o umieszczeniu w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych 😉

Opis firmy

Firma Stevia Automation specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Jesteśmy firmą, w której łączymy dobrą atmosferę w zespole wraz z realizacją projektów na najwyższym poziomie. Tak jak w programowaniu ważny jest dla nas każdy detal, tak wewnątrz firmy ważny jest dla nas każdy pracownik. Od ponad 10 lat razem tworzymy i powiększamy zespół dzięki, któremu osiągamy jako firma coraz lepsze wyniki i istotne miejsce w branży automatyki przemysłowej.

U podwalin naszego biznesu znajduje się relacja i zaufanie. Na początku dotyczyła ona dwójki wspólników, którzy zdecydowali się na wspólne działanie w branży automatyki przemysłowej.
Z czasem przeniosła się także na relacje z pracownikami i klientami.

Wykorzystaj swoje umiejętności i razem z nami pomóż innym firmom się rozwijać. Bardzo możliwe, że to właśnie na Ciebie czekamy.

Zajrzyj tutaj po więcej informacji dotyczących atmosfery w Stevii

Nadal zastanawiasz się czy praca w Stevia Automation jest dla Ciebie? A może masz jakieś pytania wykraczające poza opis z ogłoszenia?

Zapytaj się osoby, która pracuje w naszej firmie, a ona odpowie Ci na wszelkie pytania i objaśni niejasne kwestie:

tel. +48 518 675 492