KARIERAKATOWICE

STARSZY PROJEKTANT AKPiA

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizująca się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Starszy Projektant AKPiA do naszego biura w Katowicach.

Wykorzystaj swoje umiejętności i razem z nami pomóż innym firmom się rozwijać. Bardzo możliwe, że to właśnie na Ciebie czekamy!

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z ustaleniami w środowisku EPLAN Electric P8,
  • Dobór elementów i sporządzanie list materiałowych do zamówień,
  • Kontrola dokumentacji elektrycznej EPLAN oraz dobór rozwiązań technicznych,
  • Współpraca z działem zakupów, programowania PLC, konstrukcji oraz montażu,
  • Współpraca z członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także podnoszenia efektywności istniejących,
  • Koordynacja prac podczas wdrażania systemów na obiektach,
  • Kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, mechatronika, automatyka),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu, konstruowaniu układów elektrycznych maszyn, urządzeń, stanowisk zautomatyzowanych, zrobotyzowanych, montażowych, transportu,
  • Bardzo dobrą znajomość oprogramowania EPLAN,
  • Uprawnienia SEP grupa G1 kategoria E do 1 kV (mile widziane: D do 1kV wraz z pomiarami),
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość technologii i standardów przemysłowych w zakresie projektowania elektrycznego w tym dobór aparatury i rozwiązań (mile widziana znajomość sieci IO-Link, ASI),
  • Doświadczenie w koordynacji technicznej projektów elektrycznych oraz kontroli zgodności projektu z założeniami,
  • Umiejętność planowania i podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność wdrażania standardów projektowych, innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołu i jakość realizowanych zadań,
  • Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność,
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych

MILE WIDZIANE

  • Znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na okres próbny -> umowa na rok -> umowa na czas nieokreślony),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Udział w nowatorskich projektach dla klientów z całego świata
  • Praca z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Możliwość rozwoju wśród doświadczonego i chętnego do pomocy zespołu
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne oprogramowanie i narzędzia do wykonywania pracy
  • Parking dla pracowników

Benefity

  • Spotkania integracyjne,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Kawa / herbata,
  • Brak dress code’u