KARIERAKATOWICE

ELEKTROMONTER – Koordynator prac elektrycznych

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromonter – Koordynator prac elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem rekrutacyjnym oraz do składania aplikacji poprzez portal lub nasz adres e mail.

Zakres obowiązków

  • samodzielny montaż elektryczny i mechaniczny komponentów szaf sterujących zgodnie z dokumentacją
  • kontrola rysunków elektrycznych i współpraca z projektantem
  • kontrola jakości komponentów
  • testowanie połączeń w szafie elektrycznej
  • przygotowywanie otworów montażowych
  • koordynacja i nadzór nad pracą zespołu elektromonterów
  • wykonywanie pomiarów i testów elektrycznych
  • kontrola stanów magazynowych
  • dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryczne) min. średnie (preferowane wyższe)
  • uprawnienia elektryczne SEP E
  • doświadczenie minimum 2 lata
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność kierowania zespołem
  • znajomość aktualnych przepisów i norm
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność
  • swobodne poruszanie się w tematach związanych z automatyką przemysłową

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne SEP D (kontrolno-pomiarowe)
  • znajomość oprogramowania EPLAN Electric P8
  • znajomość oprogramowania Comarch Optima

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • parking dla pracowników
  • kartę Multisport