Kalisz

  • Skarszewska 42A, Kalisz, Poland

KARIERAKATOWICE

.PROJEKTANT EPLAN

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizująca się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Projektant EPLAN do naszego biura w Katowicach.

Wykorzystaj swoje umiejętności i razem z nami pomóż innym firmom się rozwijać. Bardzo możliwe, że to właśnie na Ciebie czekamy!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z ustaleniami i wytycznymi klientów w środowisku EPLAN Electric P8,
  • Kontrola dokumentacji elektrycznej EPLAN oraz dobór rozwiązań technicznych,
  • Sporządzanie list materiałowych do zamówień,
  • Współpraca z działem zakupów, programowania PLC, konstrukcji oraz montażu,
  • Współpraca z członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także podnoszenia efektywności istniejących
  • Koordynacja prac podczas wdrażania systemów na obiektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, mechatronika, automatyka),
  • Bardzo dobrą znajomość oprogramowania EPLAN,
  • Uprawnienia SEP grupa G1 kategoria E do 1 kV (mile widziane: D do 1kV wraz z pomiarami),
  • Doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu układów elektrycznych maszyn, urządzeń, stanowisk zautomatyzowanych, zrobotyzowanych, montażowych, transportu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość technologii i standardów przemysłowych w zakresie projektowania elektrycznego w tym dobór aparatury i rozwiązań,
  • Doświadczenie w koordynacji technicznej projektów elektrycznych oraz kontroli zgodności projektu z założeniami,
  • Umiejętność planowania i podejmowania decyzji,
  • Umiejętność wdrażania standardów projektowych, innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołu i jakość realizowanych zadań,
  • Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

MILE WIDZIANE

  • Znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na okres próbny -> umowa na rok -> umowa na czas nieokreślony),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Udział w nowatorskich projektach dla klientów z całego świata
  • Praca z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Możliwość rozwoju wśród doświadczonego i chętnego do pomocy zespołu
  • Niezbędne oprogramowanie i narzędzia do wykonywania pracy
  • Parking dla pracowników

Benefity

  • Spotkania integracyjne,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Kawa / herbata,
  • Brak dress code’u

Ryan Smyth

Automation Manager

John Leader

CEO and founder of Industrial ltd.

Steve Chemici

Material engineer

Ryan Smyth

We found the help and advice from Stevia invaluable during this seamless transition and would recommend Stevia to any business for their automation needs. Thanks to all the team at Stevia and look forward to working with you again on the next project.

John Leader

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed convallis lacinia enim vel blandit. In placerat, ex nec sodales elementum.

Mark Teran

Senior industry expert

TEST1